czwartek, 28 stycznia 2016

[Duże Objaśnienia Fabuły]+[Krótkie informacje na temat roli gracza]

~~

Bardzo dawno temu, w czasach, których nikt nie pamięta, na Wivithii otworzył się portal, z którego wyszły dwie postacie w maskach. Biała maska wyglądała na tak delikatną, że po dotknięciu mogłaby się zniszczyć, natomiast maska koloru czarnego dawała wrażenie śmierci, mocy, bólu i cierpienia. Ponadto, jeden z osobników posiadał czarny miecz, który był wiecznie splamiony krwią. W czasach tego zajścia Wivithię obserwowały Niebiosa. Właśnie tam postanowiono o rozdzieleniu postaci w maskach. Dwie tak skrajne moce nie mogą być blisko siebie. Aniołowie zstąpili z nieba, aby rozdzielić parę. Jednak zostali zmieceni z powierzchni Ziemi, za pomocą precyzyjnego cięcia czarnego miecza.

~~

Minęło dużo czasu od tych wydarzeń, a na Wivithii pojawiło się życie. Powstały zamki, miasta, wsie, oraz wiele innych miejsc, w których żyli zwykli i niezwykli ludzie [posiadający przeróżne umiejętności]. Mimo tego, że rasa Ludzka zdominowała Wivithię, to żyły na niej Elfy, Krasnoludy, oraz stworzenia, których nazwy nie da się wymówić.

~~

Z wprowadzenia do gry dowiadujemy się, że postać nosząca białą maskę była kobietą, a postać z czarną maską mężczyzną. Ponadto, mężczyzna zostawia kobietę z dzieckiem, powód jest nieznany. Kilka zwrotek dalej możemy przeczytać: "Niebiosa były tego dnia niespokojne", jednak nie znamy dokładnej przyczyny powodującej poruszenie. Wszystkiego musisz się dowiedzieć towarzysząc głównemu bohaterowi.


Informacje:
Mimo, że poruszasz się głównym bohaterem i dokonujesz wyborów dotyczących jego życia, oraz prowadzonych rozmów, nie grasz jego roli. Jesteś drugoplanową postacią, która jest jakby cieniem głównego bohatera. Oznacza to, że dla samej gry jesteś jak kolega Oveba.


[Mam nadzieję ,że ten opis zaciekawił was oraz zachęcił do czekanie na Betę gry]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz